تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل
اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره
امروزه استفاده از دنیای دیجیتال در قرن 21 از بزرگترین قسمت های زندگی هر انسانی می باشد. تلویزیون ها نیز حرف های زیادی در این زندگی روزمره امروزی برای گفتن دارند .اکثر خانواده ها و حتی جوانان روزانه زمان فراقت خود را پای تلویزیون سامسونگ ها میگذرانند و برنامه های سرگرم کننده و حتی آموزشی این روزها از رسانه های تلویزیون سامسونگی پخش می شوند. همینطور با پیشرفت علم تلویزیون سامسونگ ها دیگر به انواع مرورگرها و شبکه های اینترنتی قابل اتصال هستد و به راحتی می توانند از این طریق به انواع فیلم ها و برنامه ها دسترسی پیدا نمایند و به صورت آنلاین تماشا نمایند.
از کار افتادن و خرابی تلویزیون سامسونگ شما می تواند بسیار کسالت آور و ناراحت کننده باشد. در حالی که این محصول با برند های باکیفیت مختلفی در دنیا مطرح شده است اما با این وصف احتمال خرابی برند معتبر نیز امکان امکان پذیر خواهد بود. در این مقاله قصد داریم انواع خرابی های تلویزیون سامسونگ در مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما را توضیح دهیم که شما می توانید با تماس گرفتن با تعمیرگاه های مجاز و تخصصی در منزل و کمک گرفتن از تعمیرکاران مجرب به راحتی و با هزینه های بسیار کمتر آنها را تعمیر نمایید.
خرابی های رایج تلویزیون سامسونگ
از جمله موارد پر تکراری که می توان برای خرابی دستگاه ها در بازار امروزی اشاره نمود ضربه خوردن های اتفاقی به دلیل بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی دستگاه می گردند. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی برای آن آشنا نماییم.
ویروسی شدن تلویزیون سامسونگ :
تمامی دستگاه های دیجیتال مثل لپ تاپ ها و گوشی های تلفن همراه و همینطور تلویزیون سامسونگ های ال ای دی ،ال سی دی ، پلاسما به علت اتصالات به روز خود ممکن هست درگیر ویروس هایی شوند که در ادامه مقاله به چندین راه حل برای فهم و از بین بردن آنها به شما خواهیم آموخت .
روش های تشخیص ویروس تلویزیون سامسونگ
.یکی از این نشانه ها که می توان فهمید که سیستم به ویروس آلوده شده یا خیر این است که صفحه نمایش شما به طور ناگهانی خاموش می شود یا ممکن است سرعت دستگاه در هنگام کار کردن پایین بیاید مثل زمانی که می خواهید شبکه را عوض نمایید .
برای اینکه بتوانید اطمینان داشته باشید که آیا دستگاهتان ویروسی شده است یا خیر میتوانید به قسمت منو ی تلوزیون بروید و از طریق اسکن کردن دستگاه متوجه این موضوع گردید.
همچنین میتوانید به نمایندگی های مجاز در منزل تماس بگیرید تا همکاران ما با بررسی دستگاه شما به این موضوع پی ببرند و در صورت نیاز دستگاه شما را به آنتی ویروس ها مجهز نمایند.
آیا میدانید علت انتقال این ویروس ها به دستگاه شما چه چیز می باشد؟ در ادامه به این مطلب بسیار مهم می پردازیم.
از اصلی ترین این علت ها می توان به نصب کردن یک دستگاه جانبی مثل هارد مبتلا به ویروس و یا فلش مموری های ویروسی اشاره نمود. علت دیگر این است که تلویزیون سامسونگ های دیجیتال امروزه میتوانند به اینترنت و انواع مرورگرها متصل گردند که همین امر موجب ویروسی شدن دستگاه می تواند باشد.

چگونگی از بین بردن ویروس ها :
یک از روش های از بین بردن ویروس ها استفاده از نرم افزار ها می باشد مانند نصب آنتی ویروس های مختلف و روش های دیگر که میتوانید با تماس با نمایندگی های معتبر در منزل از نمایندگان و تعمیرکاران درخواست نمایید تا مشکل پیش آمده را برای شما برطرف نمایند.
پرش تصویر در تلویزیون سامسونگ :
گاهی اوقات تصویرتلویزیون سامسونگ شما ممکن است دچار پرش گردد..در ادامه مقاله به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون سامسونگ شما می شود.
خرابی مین بورد تلوزیون : مین بورد یا برد اصلی تلویزیون سامسونگ از اصلی ترین قسمت های هر دستگاه تلویزیون سامسونگی است و وظیفه آن کنترل سیستم تلویزیون سامسونگ می باشد . هم چنین به بقیه بخش های تلویزیون سامسونگ نیز دستور کارشان را ارسال و کنترل می کند. مین برد اجزای مختلفی دارد که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود میتواند موجب به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه گردد.
خرابی لامپ های تصویر:
لامپ ها در نمایش دادن تصویر نقش مهمی را ایفا می کنند.آنها به صفحه نمایشگر روشنایی میدهند و از کار افتادن آن میتواند موجب قطع و وصل شدن تصویر و از بین رفتن تصویر گردد . بیش از حد روشن ماندن تلویزیون سامسونگ از دلایلی که می تواند موجب سوختن و خراب شدن لامپ تصویر گردد، چون گرما و حرارت زیادی تولید می گردد و به لامپ که جز قطعات حساس دستگاه است آسیب می رساند.برای تعویض لامپ تصویر میتوانید با تعمیرکاران با سابقه در منزل تماس حاصل نمایید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی نموده و به راحتی این قطعه را تعویض نمایید.
مشکل در پاور تلویزیون سامسونگ:
منبع تغذیه یا پاور انرژی الکتریکی دستگاه تلویزیون سامسونگ شما را تولید می کند.ایراد در پاور و یا قسمت هایی از آن می تواند دلیل پریدن تلویزیون سامسونگ و یا حتی خاموش شدن آن شود. تکنسین¬ها و تعمیرکاران مجرب در منزل می توانند تعمیر این قطعه را به راحتی و کمترین هزینه انجام دهند و مشکل را به راحتی حل نمایند.
ضعیف شدن پنل تلویزیون سامسونگ:
خراب شدن پنل نیز یکی از عوامل مهم پرش تصویر در تلویزیون سامسونگ شما خواهد بود . پنل از مهم ترین و اصلی ترین قطعات تلویزیون سامسونگ هست. پنل ها همان لایه های بیرونی و پوشاننده صفحه نمایشگر شماست و قیمت بسیار بالایی دارند که اگر در ال ای دی و یا ال سی دی شما پنل خراب شده باشد و یا سوخته باشد میتواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد.
غیر عادی شدن رنگ :
اضافه شدن یک رنگ اضافی به تلویزیون سامسونگ از جمله خرابی های دیگری است که میتوان در تلویزیون سامسونگ های امروزی به آنها اشاره نمود.اگر دستگاه شما دچار این مشکل شد به این معنی است که پنل تلویزیون سامسونگ که در تیترهای قبلی توضیحات به آن اشاره شد باید تعویض شود و به شکل دیگری قابل تعمیر نمی باشد به همین علت به شما توصیه می کنیم با تعمیرکاران با سابقه و یا تعمیرگاه های منزل تماس حاصل فرمایید تا با کمترین هزینه این قطعه را برای شما تعویض یا تعمیر نمایند.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ
خاموشی ناگهانی تلوزیون یکی از مشکلاتی که ممکن می باشد در تلویزیون سامسونگ های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها با آن رو به رو شوید که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که به دو مورد از مهم ترین آنها در زیر اشاره می نماییم.
نوسانات برق :
امروزه تلویزیون سامسونگ ها با ولتاژ های بسیارکمی کار میکنند نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها کرده چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می گردد.
اگر مین بورد خراب شود ممکن است دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش گردد. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون سامسونگ ها هستند و به سایر قطعات و اجزای تلویزیون سامسونگ دستور میدهند .

فرسودگی قطعات مین برد :
اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما فرسوده شود نیز میتواند موجب به وجود آمدن این اتفاق شود.برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهتر می باشد زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را خاموش نمایید زیرا اگر از تلویزیون سامسونگ زیاد استفاده شود و ساعات طولانی روشن بماند این اتفاق برای دستگاه شما رخ خواهد داد.
خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون سامسونگ فدک در منزل
تعمیرگاه تخصصی فدک در منزل با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص میتواند تعمیر تلویزیون سامسونگ های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام دهد. این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما باعث می شود تلویزیون سامسونگ شما به بهترین نحو تعمیر گردد. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *