تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل
تعمیرات موبایل و اهمیت آن در زندگی روزمره
در دنیای امروزی که عصر تکنولوژی می باشد تلویوزیون ها همیشه حرفی برای گفتن دارند و یک عضو جدایی ناپذیر زندگی و منزل انسان ها، از سالهای گذشته تا امروز بوده اند.با پیشرفت کردن عرصه ی تکنولوژی امکانات و کاربردهای تلویزوین ها روز به روز رو به بهتر شدن و بیشتر شدن است از جمله این امکانات می توان به وصل شدن به اینترنت و انواع مرورگرها،استفاده از بلوتوث، اتصال انواع ورودی های مانند مثل لپ تاپ ها و هارد ها و … اشاره کرد.
این برند ها با مدل ها، سایز ها و امکانات مختلف امروزه در بازار خرید عرضه میگردد . به همین خاطر اکثر خانواده ها سعی بر این موضوع دارند تا بهترین مدل ها و برند ها را برای منزل خودانتخاب کنند تا خرابی و مشکلات کمتری برای تلوزیون ها داشته باشند چونکه همیشه خرابی تلویزیون سامسونگ ها زمان و هزینه زیادی در بر خواهد داشت.
با توجه به پیشرفت تلویزیون سامسونگ ها ممکن است ال ای دی، ال سی دی و پلاسما ها که در بازار ها وجود دارد بر اثر عوامل بسیار زیادذی مانند فرسوده شدن قطعات استفاده شده به دلیل گذشت زمان، ضربه خوردن احتمالی ونوسانات برق و خیلی عوامل متعدد دیگر باعث خرابی هایی شوند که شما میتوانید به آسانی به کمک تکنسین هایی مجرب تلوزیون خود را به راحتی تعمیر کنید. ما در ادامه این مقاله به چندین نوع از این خرابی ها اشاره خواهیم کرد.

انواع خرابی های تلویزیون سامسونگ که قابل تعمیر هستند
خراب شدن پنل تلویزیون سامسونگ
صفحه نمایشگر یا پنل تلویزیون سامسونگ به عنوان قطعه اصلی و مهم در لوازم و قطعات تلویزیون سامسونگ شناخته شده است. پنل تلویزیون سامسونگ یک لایه خارجی یا صفحه نمایش می باشد که برای محافظت از شکستن پنل از آن استفاده می شود .آسیب پذیر ترین و مهم ترین قسمت هر تلویزیون سامسونگ پنل اصلی آن است که به آسانی و با کوچکترین ضربه ای آسیب می‌بیند .پنل تلویزوین از گران ترین قطعات تلویزیون سامسونگ محسوب می شود که آسیب دیدگی و تعویض آن میتواند تا هشتاد درصد قیمت تلویزیون سامسونگ را در بر داشته باشد.
مشکلاتی از قبیل، تغییر رنگ به صورت روشن‌ یا تیره در صفحه نمایش، به وجود آمدن لکه‌های سیاه در صفحه نمایش، عدم مشاهده هیچگونه تصویر، تصویر محو یا یک رنگ اضافی و غیره تمامی این ها از نشانه های خرابی پنل تلویزوین هستند و چون تعمیر یا تعویض پنل ممکن است برای شما هزینه های بسیاری در بر داشته باشد و در صورتی که پنل به درستی تعمیر نشود، علاوه بر ایجاد آسیب جدی تر هزینه های بیشتری نیز برای شما خواهد داشت. توصیه می شود برای هزینه های کمتر و صرف وقت کم تر با تعمیرکاران با سابقه و یا تعمیرگاه های محل تماس حاصل نمایید.

ماندن لوگو روی صفحه تلویزیون سامسونگ :
بعضی اوقات پیش می آید زمانی که تلوزیون را روشن می کنید لوگو روی صفحه آن بماند. علت این مشکل بیشتر در سیستم عامل تلویزیون سامسونگ است زمانی که شما آن را به روز رسانی نمی کنید ممکن است این مشکل به صورت مکرر برای شما پیش بیاید. در ادامه نیز به روش هایی برای از بین بردن این مشکل می پردازیم.
اولین روش که ساده ترین راه است. تلویزیون سامسونگ را از برق بکشید و سپس دکمه ی پاور آن را به مدت 10 ثانیه نگه دارید و سپس آن را مجددا به برق بزنید و روشن کنید.
روش دوم : اگر می توانید به منوی تلوزیون خود دسترسی داشته باشید وارد منو شوید و از بین گزینه ها ریست را انتخاب کنید تا دستگاه یک بار خودش ریست و خاموش و روشن شود.
روش سوم این است که تلویزیون سامسونگ را از برق کشیده و سپس دکمه ی پاور آن را برای 10 ثانیه نگه دارید و سپس آن را مجددا به برق بزنید و روشن کنید .
چنانچه این مشکل با هیچکدام از روش های ذکر شده در بالا از بین نرفت میتوانید با نمایندگی های رسمی و مجاز در محل تماس بگیرید و حل این مشکل را به کارشناسان ما بسپارید.
خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ :
یکی از مشکلاتی که در تلویزیون سامسونگ های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها وجود دارد خاموشی ناگهانی تلوزیون است که میتواند دلایل مختلفی نیز داشته باشد، در ادامه مقاله به مهم ترین مشکلات آن اشاره می شود.
خرابی مین برد تلویزیون
درباره مین برد ها در مطالب بالا توضیحاتی کامل تری داده شد.اگر این قطعه دچار خرابی شود ممکن است دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش شود .
همینطور یکی دیگر از دلایل این مشکل فرسودگی قطعات مین برد می باشد. هر کدام از قطعات مین بورد نیز میتواند موجب به وجود آمدن این اتفاق شود. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهتر است زمانی که از دستگاه خوداستفاده نمی کنید آن را خاموش کنید زیرا اگر از تلویزوین زیاد استفاده شود و ساعات طولانی روشن بماند باعث فرسودگی و خرابی قطعات مین برد میگردد. برای حل کردن این مشکلات می توانید با نمایندگی های رسمی و مجرب در محل تماس حاصل نمایید.

نوسانات برقی
با نوسانات برق امکان دارد دستگاه شما دچار خاموشی های ناگهانی و پی در پی شود به همین خاطر بهتر است که تلویزیون سامسونگ خود را به محافظ های برق یا همان ترانس ها وصل کنید.

استفاده از کابل hdmi نامناسب و نامرغوب :
کابل hdmi چیست ؟
این کابل وظیفه را دارد که تصویر و صدا را با کیفیت بالا از لپ تا یا دیگر وسایل به تلویزیون سامسونگ شما انتقال دهد . برخی از این کابل ها ممکن است کیفیت نامرغوبی داشته باشد و اصل نباشد که باعث می شود با وصل کردن آن به تلویزیون سامسونگ دستگاه شما خاموش شود.

خرابی آی سی برد پاور
وظیفه برد پاور یا همان منبع تغزیه این است که ولتاژهای الکتریکی را به یک دیگر تبدیل کنند و خراب شدن آن باعث به وجود آمدن این اتفاق است که باید این قطعه تعمیر شوند. برای اینکار میتوانید با نمایندگی های مجاز و رسمی در محل تماس حاصل نمایید.

استفاده از فلش مموری ویروسی :
تلویزیون سامسونگ های پیشرفته امروزی این قابلیت را دارند که شما بتوانید انواع فلش ها را به آنها متصل کنید و رسانه های مختلفی مثل عکس ها و فیلم های فلش در تلویزیون سامسونگ تماشا نمایید. گاهی اوقات ممکن است این فلش مموری ها ویروسی باشند که منجر میشود تلویزیون سامسونگ شما به طور ناگهانی خاموش شود. حتما سعی کنید قبل از وصل کردن فلش به دستگاه تلویزیونتان آن را چک کنید تا ویروسی نباشد.
برای از بین بردن این ویروس ها و نصب آنتی ویروس بر روی دستگاه تلویزیون سامسونگ خود میتوانید با نمایندگی های رسمی و مجاز در محل تماس بگیرید.

درهم آمیختگی رنگ ها :
بهم ریختن رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام یا قسمتی از تصویر تلوزیون یا وجود هاله ای بر روی صفحه نمایشگر همگی می توانند به دلیل خراب شدن پنل تلویزیون سامسونگ باشند که این مشکل مربوط به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) می باشد.
در این مورد تنها راه حل تعویض پنل تلویزوین می باشد انجام این کار ممکن است هزینه زیادی را برای شما داشته باشد.برای اینکه بتوانید این مشکل را به آسانی و با کم ترین هزینه حل کنید بهتر است با تکنسین های مجرب و متخصص در تهرات تماس حاصل نمایید.
خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون سامسونگ فدک در محل
تعمیرگاه تخصصی فدک در محل با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص میتواند تعمیر تلویزیون سامسونگ های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان انجام دهد . این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما باعث میشود تلویزیون سامسونگ شما به بهترین نحو تعمیر شود. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارايه ضمانت کیفی برای شما عزیزان انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *